پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: pL9rerOl      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۷:۳۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۲۹
جوابیه به خبرگزاری فارس

آموزش و پرورش استان بوشهر به انتقادات امام جمعه دلوار پاسخ داد

اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با ارسال مطلبی به خبرگزاری فارس، به انتقادات امام جمعه دلوار از آن اداره کل پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، در این مطلب که به دفتر خبرگزاری فارس بوشهر ارسال شده، آمده است: در پاسخ به مطلب مندرج در خبرگزاری فارس در تاریخ 95/8/7 و برای آگاهی افکار عمومی به اطلاع می‌رساند که با توجه به اینکه مدرسه ابتدایی شهید رئیسعلی دلواری در سال 1383 به علت جمعیت اندک دانش‌آموز در آن سال، منحل و با مدرسه ابتدایی دخترانه سبحان ادغام می‌شود، در واقع از سال 1383 تاکنون مدرسه‌ای به نام شهید رئیس علی دلواری در آموزش و پرورش تنگستان وجود نداشته، همچنین تابلویی به نام سردار مبارز جنوب شهید رِئیسعلی دلواری در سر درب مدرسه‌ای نبوده که در سال جاری توسط آموزش و پرورش پایین آورده شود.

نظر به اینکه در سال تحصیلی 95/94 مدرسه سبحان شورکی به صورت مختلط با 190 دانش‌آموز اداره می‌شده، مدیریت آموزش و پرورش تنگستان تصمیم گرفت با توجه به درخواست شورای اسلامی و اهالی محترم روستای شورکی، تأکیدات اداره کل آموزش و پرورش استان و برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در مدرسه، نسبت به تفکیک دانش‌آموزان دختر و پسر اقدام کند.

این مدیریت بعد از مکاتبه با استان، موفق به اخذ کد مدرسه پسرانه جدیدی در شهرستان شد و در شورای معاونین نام شهید زایر خضر تنگستانی از چهره‌های ملی و فرماندهان مبارزه با استعمار انگلیس، به عنوان نام آموزشگاه جدید پسرانه ابتدایی روستای شورکی انتخاب شد.

همچنین برای تنویر افکار عمومی در مورد تغییرات کتب درسی سخنان حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ارسال می‌شود.

http://home.php

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه