پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: gkKhKaWT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۲:۰۸:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۵

دبستان 6 کلاسه برکت شهید گنجه شهر آباد شهرستان تنگستان به بهره برداری رسید

دبستان 6 کلاسه شهید گنجه واقع در شهر آباد ازتوابع شهرستان تنگستان که توسط بانی خیر، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) ساخته و تجهیز شده بود؛ با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، فرماندار تنگستان و سایر مسوولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر اظهار داشت: تا کنون 24 مدرسه که مشتمل بر 134 کلاس بوده توسط بانی خیر، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) به بهره برداری رسیده است.

احمد مرادی خاطر نشان کرد: ساختمان اصلی دبستان 6 کلاسه شهید هادی گنجه که با اعتبار 865 ملیون تومان توسط آن بنیاد خیر، ساخت و تجهیز شده؛ 518 متر مربع و دارای محوطه ای با متراژ 1730 متر مربع می باشد.

وی افزود: در کنار سایر امکانات آموزشی، یک کلاس هوشمند طراحی شده است که امید واریم دانش آموزان با بهره گیری از این امکانات، گام های بلندی در مسیر دانش اندوزی بردارند.

گفتنی ست در این آیین تمام مسوولین استانی و شهرستانی پس از بازدید از فضای آموزشی مدرسه، دریکی از کلاس ها به جای دانش آموزان نشستند و حیدری  آموزگار پایه ششم آن آموزشگاه به تدریس پرداخت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه