پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: uSnbWBPO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۸:۱۵:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۷
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش بوشهر خبر داد؛

۱۶۰۰ اثر در دبیرخانه جشنواره دانش‌آموزی سفیران سلامت داوری شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از پایان داوری یک هزار و ۶۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه استانی نخستین جشنواره دانش آموزی سفیران سلامت خبر داد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛حسن قلندری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره دانش آموزی سفیران سلامت امسال برای نخستین بار با هدف ارتقای سطح سلامت، تغییر نگرش و رفتار دانش آموزان و سواد بهداشتی آنان با همکاری و همیاری گروه همسالان ویژه دانش آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی همزمان با سراسرکشور در استان بوشهر  اجرا شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: این جشنواره ضمن بهره‌گیری از مشارکت دانش‌آموزان در زمینه فعالیت‌های بهداشتی در سطح مدارس و کسب آموزش‌های لازم، دانش بهداشتی خود را به جامعه و خانواده منتقل می‌کنند. 

وی بیان کرد: نخستین جشنواره دانش‌آموزی سفیران سلامت در چهار موضوع خودمراقبتی، بهداشت فردی و پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، تغذیه سالم و ترویج فرهنگ تغذیه صحیح، اهمیت ورزش و تحرک بدنی در سلامتی و نقش محیط زیست و راه‌های حفاظت از آن در سطح مدارس استان بوشهر به اجرا در آمد.

قلندری گفت: علی‌رغم برگزاری این جشنواره برای نخستین بار، با استقبال خوب دانش آموزان استان، پس از داوری آثار در مرحله شهرستانی، یک هزار و ۶۰۰  اثر برتر در رشته های مقاله، داستان کوتاه، نقاشی، روزنامه دیواری، فیلم کوتاه، عکاسی، نمایش، سرود و خوشنویسی به دبیرخانه استانی جشنواره سفیران سلامت ارسال شد.

وی افزود: داوری مرحله استانی آثار دریافتی با همکاری کارشناسان حوزه های مرتبط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره کل آموزش و پرورش انجام شد که  پس از انجام فرآیند داوری، در هر رشته سه اثر منتخب استان به دبیرخانه کشوری جشنواره سفیران سلامت در وزارت آموزش و پرورش ارسال خواهد شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه