پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 2ePUh09i      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۰۹:۵۲:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛

2 هزار و 939کلاس درس در استان بوشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دو هزار و 939 کلاس درس در قالب 417 آموزشگاه در استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تجهیز و آماده سازی شدند

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ناصر کرمی افزود: از این تعداد 10 کلاس با امکانات ویژه، یک هزار کلاس از نوع الف (شامل یخچال، تلویزیون و فرش) و یک هزار و 929کلاس درس نیز از نوع ب (تنها دارای فرش) هستند.

وی با اشاره به افزایش 24درصدی کلاسهای درس آماده سازی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در استان تصریح کرد: امسال 23پایگاه پذیرش مسافران نوروزی در مناطق 18 گانه آموزش و پرورش استان راه اندازی شده است.

کرمی گفت: امسال یک هزار دستگاه یخچال، 380 دستگاه چراغ گاز همراه با سیلندر، 700 تخته فرش، 600 تخته روفرشی و پنج هزار تخته پتو تامین شده است.

وی اظهار کرد: امسال واحد رفاه و تعاون وزارت آموزش و پرورش برای تجهیز کلاسهای درس برای پذیرایی از میهمانان نوروزی 10 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

به گفته کرمی با وجود تخصیص این میزان اعتبار برای تجهیز کلاسهای درس برای پذیرایی از میهمانان نورزوی ولی هنوز کمتر از نصف کلاسهای موجود استان آمادگی لازم برای پذیرایی از میهمانان را دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: پارسال 39 هزار و 84خانوار در قالب 455هزار و 946نفر روز در استان اسکان داشتند.

وی تاکید کرد: پایگاههای پذیرش میهمانان نوروزی از هفته آینده و همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی آمادگی پذیرش مسافران را دارند.

207هزار و 695 دانش آموزش در 9هزار و 600 کلاس درس در قالب 2 هزا رو 150 آموزشگاه در استان بوشهر ساماندهی شده اند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه