پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: CzUlXPKG      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۰:۰۲:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۷
رییس آموزش و پرورش بردخون مطرح کرد؛

توسعه کلاس‌های هوشمند و تقویت بنیه علمی دانش آموزان در بردخون

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون از توسعه کلاس‌های هوشمند در بردخون و تقویت بنیه علمی دانش آموزان این منطقه خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ظهیر محمودی در نشست مدیران مدارس منطقه بردخون اظهار داشت: با وجود پیشرفت ها و مشارکت مردم و مسئولان، چشم انداز سال آینده آموزش و پرورش بردخون تحولی اساسی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه از موفقیت ها و شکست ها در مسیر رسیدن به قله های افتخار بهره ببریم، افزود: توسعه کلاس‌های هوشمند بیش از سهمیه تعیین شده بوده و با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه همه کلاس ها هوشمندسازی می شوند، منطقه قبل از برنامه به هوشمندسازی کامل می‌رسد.

محمودی با تقدیر از ابتکار استاندار و مشارکت دهیاران، شوراهای اسلامی و مسئولان اضافه کرد: کلاس های کنکور، تقویت بنیه علمی دانش آموزان و ارتقاء معدل با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیون ریال تشکیل شده که امیدواریم از این سرمایه ها استفاده ببریم.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون ادامه داد: با مشارکت خیرین و مسئولان مقدمات احداث کلاس های درس، مدارس جدید و مراکز آموزشی و پرورشی در منطقه فراهم شده که با این کار افق نوینی برای تعلیم و تربیت بردخون پیش بینی می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مدیران مدارس و فرهنگیان نسبت به تشکیل کلاس‌ها و اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی دغدغه داشته باشند.

در ادامه معاونان پرورشی و تربیت بدنی، آموزشی و پشتیبانی و مدیران مدارس پیرامون فعالیت ها و عملکرد حوزه مسئولیتی خود گزارش دادند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه