پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: nk0M2Wx8      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۶:۱۸:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۳۹

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش به مناسبت سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به نام خدای بهار آفرین

بار دیگر بهار دلکش از راه رسید وشمیم فرح فزای شکوفه های فرودینی ،جان مشتاقان تحول وتازگی را جلا بخشید.

  درجلوه ی جان افزای لیل ونهار و در گردش عبرت انگیز روزگار،آنان که به رستاخیز طبیعت به عنوان یک آموزه می نگرند بی گمان عابدان وسالکان حقیقی طریق معرفت اند.

بهار برای فرهنگیان وجویندگان دانش وبینش،درعین حال،نمادتحول بنیادینی است که درهمه ی ساحت های جان وروان وظرفیت آدمی اتفاق می افتد برای دست یابی به حیات طیبه.

 از این وضعیت نمادین سود جسته و برای در انداختن طرحی نو وتحول شگرف در آموزش وپرورش استان همه ی فرهنگ باوران  و دانش دوستان را دعوت به همکاری وهم اندیشی می کنم.

    درسالی که توسط رهبر فرزانه ی انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال مزین شده است از آفریدگار دانایی وبینایی دست یابی به توفیقات بزرگ در طریق مقدس تعلیم وتربیت را به جد وجان می طلبم.

درپایان ضمن سپاس وخداقوت صمیمانه به خاطر مسوولیت پذیری و همراهی دانش آموزان،فرهنگیان وخانواده های ارجمند آنان،برای یکایک ایشان بهروزی و شادکامی همواره را مسالت می نمایم.

   

ناصر کرمی

مدیر کل آموزش وپرورش استان بوشهر

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه