پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: iavqka5L      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۱:۴۷:۳۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۵
رییس شورای آموزش و پرورش عسلویه خبر داد :

پنج پروژه آموزشی در شهرستان عسلویه کلنگ زنی می شود

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش با دستور کار بررسی فضاهای آموزشی در سال 96 با حضور فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری و اعضاء در سال کنفرانس آموزش و پرورش عسلویه برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربه نقل از عسلویه؛ عبداله نادری فرماندار شهرستان عسلویه ضمن تبریک سال جدید گفت : ما توانستیم به همت شورای راهبردی پتروشیمی ها امسال احداث پنج پروژه آموزشی داشته باشیم .

نادری گفت : این پروژه ها شامل دو مدرسه 12 کلاسه و سه مدرسه 6 کلاسه است که امسال در پنج نقطه از شهرستان عسلویه کلنگ زنی می شود .

وی افزود : طبق بازدیدی که احمد مرادی مدیرکل نوسازی استان در شهرستان داشتند قول دادند که مجرد سراها تا قبل از مهرماه 96 تحویل داده شود که در سال جدید معلمان غیربومی مشکل مسکن نداشته باشند .

رییس شورای آموزش و پرورش عسلویه اظهار داشت : از تمامی ظرفیت های منطقه در هر چه بهتر برگزار شدن هفته بزرگداشت مقام معلم استفاده می شود .

حسین احمدی رییس اداره آموزش و پرورش عسلویه نیز ضمن تقدیر حمایت های همه جانبه فرماندار شهرستان تصریح کرد : شهرستان عسلویه از نظر مدرسه سازی در رتبه اول استانی قرار دارد .

وی ادامه داد : تا کنون پیشرفت خوبی در نوسازی مدارس شهرستان عسلویه داشته ایم.

 رییس اداره آموزش و پرورش عسلویه در پایان اظهار داشت : با به بهره برداری رسیدن مجرد سراها معلمان غیربومی بدون دغدغه مسکن سال تحصیلی جدید را شروع خواهند کرد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه