پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: Dzq5pCXS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۰۹:۵۵:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۹
رئیس اداره متوسطه اول اداره کل:

در سال آینده 30 درصد مدارس در برنامه تعالی مدیریت، قرار خواهند گرفت

کارگاه آموزشی ویژه مدیران پویا در برنامه تعالی مدیریت با حضور رئیس و کارشناس متوسطه اول اداره کل، عرب زاده معاون دانشگاه فرهنگیان، چند تن از مسوولات استانی و شهرستانی و 25 مدیر از مدارس پویای سراسر استان در برنامه تعالی مدیریت در دبیرستان سمیه اهرم برگزار شد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربه نقل از تنگستان، رئیس اداره متوسطه اول اداره کل اظهار داشت: برنامه تعالی مدیریت مدرسه، سعی دارد با تکیه بر سند تحول بنیادین، نگاهی تعالی بخش، مدرسه محور، مشارکت جو و کیفیت مدار همراه با تمرکز بر فرایندهای مدیریتی داشته باشد.

عزیزی اذعان داشت: برنامه تعالی مدیریت، شرایطی را فراهم می آورد تا کلیه عوامل موثر در مدیریت مدرسه، ظرفیت ها و توانایی های داخلی و پیرامون خود را شناسایی کند.

وی یادآور شد: در راستای این برنامه، مدیر با توجه به رویکرد برنامه محوری، به تعیین اهداف و طراحی برنامه عملیاتی مدرسه می پردازد و با نگاهی ژرف و پیوسته، عملکرد مدرسه اش را نسبت به برنامه عملیاتی و اهداف مورد نظر، ارزیابی می کند.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان افزود: مدیریت مشارکتی در آموزشگاه ها و استفاده از تمام توانایی ها در تعالی بخشیدن به حوزه های مختلف، پویایی و ارتقاء کیفی عملکرد مدارس را در پی داشته است.

حسین پولادیان تصریح کرد: با توجه به این که مدیر مهم ترین و تاثیرگذارترین عنصر در مدرسه است؛ می تواند با برنامه ریزی و مدیریت صحیح، ابعاد آموزشی و پرورشی مدرسه را رشد و ارتقا بخشد.

سروری معاون آموزش و پرورش تنگستان در این کارگاه، به تشریح و توضیح ابعاد این برنامه مهم آموزشگاهی پرداخت.

گفتنی ست؛ مددی، ارزیاب کشوری، تدریس این دوره آموزشی را به عهده داشت و پس از پایان یافتن آن، مدیران مدارس پویا و مسوولان در منطقه ی کوهستانی و گردشگری خاییز تنگستان حضور یافتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه