پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: nwfCKm3p      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۱:۵۳:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

میزان تولید علم، شاخص مهم توسعه یافتگی هر جامعه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در همایش تجلیل از دانش آموزان برتر و معلمان فعال حوزه آموزش منطقه کاکی گفت: میزان تولید علم، شاخص مهم توسعه یافتگی هر جامعه است و میزان پیشرفت کشورهای مختلف جهان رابطه مستقیمی با کیفیت اموزش و پرورش ان کشور دارد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ناصر کرمی با گرامی داشت یاد و خاطر دلیرمردان که با رشادت خود در هشت سال دفاع مقدس که آرامش و امنیت امروز مرهون ایثار آنان می باشد به خصوص سردار شهید صیاد شیرازی که امروز به نام اوست افزود: میزان پیشرفت کشورهای مختلف جهان رابطه مستقیمی با کیفیت اموزش و پرورش ان کشور دارد.

وی با بیان این که خوشبختانه در استان بوشهر در سه سال اخیر همراهی خوبی شکل گرفت و نتایج خوبی را شاهدیم اظهار کرد: در زمینه کنکور شاهد افزایش قبولی داوطلبان در رشته های سطح بالا در دانشکاههای برتر بودیم.

کرمی با عنوان این که یکی از ساحت های تربیتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش؛ ساحت علمی و اموزشی است که وظیفه ماست شرایط لازم را برای توسعه آن مهیا کنیم خاطرنشان کرد:

طرح تقویت بنیه علمی با حمایت و پشتیبانی استاندار بوشهر که خود چهره ای فرهنگی و علمی هستند همچنین با همراهی شوراهای اسلامی روستاها و شهرها موجب تحول در حوزه آموزش ما شد.

ناصر کرمی با اعلام این که ما در بعد فرهنگی و پرورشی جایگاه مطلوب کشوری داریم تصریح کرد:  در زمینه آموزش، نیاز به تلاش بیشتر داریم.

کرمی همچنین یادآور شد : در زمینه ورزشی شاهد پیشرفت های چشمگیر هستیم.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر امیدوارم شوراهای اسلامی شهرها به طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان به پیوندند تا زمینه هر چه بیشتر شکوفایی علمی دانش آموزان استان را فراهم کنیم.

گفتنی ست ؛ همایش تجلیل از دانش آموزان برتر و معلمان فعال حوزه آموزش و پرورش منطقه کاکی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد و از تلاش های آنان قدردانی به عمل آمد. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه