پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: fhqoThzb      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۰۹:۲۳:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۰
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد :

برگزاری بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی در استان بوشهر خبر داد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی در استان بوشهر خبر داد.

 قلندری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر از اجرای برنامه های درس تربیت بدنی در مدارس استان سخن گفت و خاطر نشان کرد : بر اساس اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین و با توجه به اهمیت توانمند سازی و ارتقاء علمی و عملی معلمان تربیت بدنی به عنوان بازوان اجرایی و متولیان اصلی ساعت درس تربیت بدنی در مدارس ، بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی با هدف فراهم نمودن فضایی مناسب جهت رقابتی سالم و سازنده ، بهبود سطح آمادگی جسمانی ، حرکتی و مهارت های ورزشی معلمان تربیت بدنی و ارتقاء سطح علمی و به روز شدن ایشان، اردیبهشت ماه 96 در شهرستان ها و مناطق استان بوشهر برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد :  آمار آموزگاران و دبیران تربیت بدنی استان بوشهر 356 نفر شامل می شود  که از این تعداد 196 نفر معلم زن و 160 نفر معلم مرد را شامل می شود.

در پایان ، معاون تربیت بدنی و سلامت استان از برگزاری مرحله استانی این دوره از رقابت ها در خرداد ماه سال جاری و اعزام نفرات برگزیده به رقابت های کشوری در تابستان خبر داد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه