پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: iW8sa0WU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۰:۲۶:۱۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۲

مرحله استانی المپیاد ورزشی رشته والیبال دوره متوسطه اول پسران برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری مرحله استانی المپیاد ورزشی رشته والیبال دوره متوسطه اول پسران خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛حسن قلندری با اشاره به پایان مرحله استانی المپیاد ورزشی رشته والیبال دوره متوسطه اول پسران افزود: این مسابقات با شرکت 11 آموزشگاه از شهرستان ها و مناطق مختلف استان در محل مجموعه ورزشی شهید زالی برگزار شد.

وی در ادامه گفت: آموزشگاه شاهد محمد رسول الله  دشتستان، شهید دستغیب شهرستان جم و حافظ شهرستان بوشهر به ترتیب حائز کسب رتبه اول تا سوم شدند.

قلندری یادآور شد: مرحله استانی المپیاد ورزشی رشته والیبال دوره متوسطه اول دختران نیز در حال برگزاری می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرهدف برگزاری المپیادهای ورزشی را شکوفایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان برشمرد و تصریح کرد: با توجه به ساحت زیستی و بدنی در سند تحول بنیادین ،توجه به سلامت دانش آموزان و ارتقای ورزش آموزشگاهی از برنامه های مهم آموزش و پرورش است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه