پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: kWyqPJGS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۸:۲۳:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۵

مسابقه کتابخوانی با حضور 1700 دانش آموز در کنگان برگزار شد

آزمون علمی، فرهنگی کتابخوانی از کتاب تمثیلات حجت الاسلام محسن قرائتی با حضور 1700 دانش آموز کنگانی در جایگاه های نماز جمعه شهرهای کنگان و سیراف برگزار شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به نقل از ایرنا؛امام جمعه کنگان روز جمعه درحاشیه برگزاری این آزمون علمی، فرهنگی گفت: برای دومین سال متوالی است که دفتر امام جمعه و آموزش و پرورش بصورت مشترک مسابقه و آزمون علمی، فرهنگی برگزار می کنند.

حجت الاسلام محمود محمودی با بیان اینکه این کار برای تداوم مسابقات کتابخوانی است، افزود: آشنایی بیش از پیش نوجوانان و جوانان با آموزه های دینی هدف مهم از برگزاری این آزمون است.

وی اضافه کرد: امسال کتاب تمیثلات حجت الاسلام قرائتی که در آن 100 سوال پیرامون مسائل و موضوعات متعدد دینی مطرح و پاسخ داده شده بود به عنوان منبع آزمون انتخاب تا به شناخت دانش آموزان از مسائل دینی و رفع شبهات آنان کمک کند.

محمودی اظهار کرد: امیدواریم تداوم این کار به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کمک کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان گفت: 1700 دانش آموز شهرستان در پایه ششم ابتدایی و نیز دانش آموزان متوسطه اول دختر و پسر در این آزمون شرکت کردند.

شاکر محیسن افزود: بدلیل استقبال فراوان و بعد مسافت، آزمون در 2 شهر کنگان و سیراف برگزار شد.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان به 60 سوال تستی پاسخ دادند ادامه داد: پس از تصحیح سوالات و طی مراسمی به 70 نفر برتر از طرف دفتر امام جمعه و مدیریت آموزش و پرورش هدایای نفیسی از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، قم و جوایز دیگری از قبیل تبلت و کارت هدیه اهدا خواهد شد.

سال گذشتنه نیز با مشارکت دفتر امام جمعه و آموزش و پرورش آزمون علمی، فرهنگی 'پیامبر من' با حضور 1300 دانش آموز در مصلای کنگان برگزار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه