پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: dMmcvhP0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۱:۴۵:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش بوشهر خبر داد؛

همزمان با هفته سلامت؛ از فعالان حوزه سلامت مدارس استان بوشهر تجلیل خواهد شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش استان بوشهر گفت: در هفته سلامت، از فعالان حوزه سلامت مدارس استان بوشهر تجلیل خواهد شد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛حسن قلندری اظهار داشت: درهفته سلامت اولین دوره جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموزی برگزار و از فعالان حوزه سلامت مدارس استان تجلیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هفته سلامت یکم تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار زندگی سالم و با نشاط و امید برگزار خواهد شد که در استان بوشهر نیز برنامه‌های مختلف و متنوعی داریم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش استان بوشهر اضافه کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در اداره سلامت و تندرستی این معاونت، برنامه‌های متنوعی در مدارس اجرا خواهد شد.

این مقام مسؤول بیان کرد: امسال برای اولین‌بار در تمام شهرستان و مناطق برنامه جشنواره سفیران سلامت خواهیم داشت.

قلندری افزود: در جشنواره سفیران سلامت که روز دوم اردیبهشت ماه در کانون امام خمینی (ره) بوشهر با حضور دانش‌آموزان سفیر منتخب ۱۸ شهرستان‌ و منطقه استان برگزار می‌شود از مربیان بهداشت و دانش آموزان برگزیده مسابقات سفیران سلامت، شیر و پوکی استخوان و مبارزه با بیماری ایدز تجلیل به عمل خواهد آمد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش استان بوشهر در پایان تصریح کرد: استان بوشهر در سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر کشوری در سفیران سلامت دانش‌آموزی شده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه