پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: qD1pgxxC      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۰:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۵
معاون سواد آموزی استان بوشهر:

7 هزار و 400 نفر در استان بوشهر باسواد شده‌اند

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در طی سه سال و نیم گذشته، 7هزار و 400 نفر در استان بوشهر باسواد شده‌اند که باید با استفاده از همه امکانات برای بهره‌مندی دیگر افراد باقی‌مانده بی‌سواد تلاش کنیم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ غلامرضا دانش‌فر امروز در حاشیه بازدید از چند حوزه امتحانی دوره‌های مختلف سواد آموزی شهرستان بوشهر اظهار داشت: مهم‌ترین مسأله در ارزشیابی و سنجش پایانی برگزاری سالم امتحانات و تصحیح درست اوراق امتحانی است که مبنای همه فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، مقرارات دستورالعمل‌های صادره است .

وی اضافه کرد: از ناظران و عوامل اجرایی درخواست شده برای دقت هر چه تمام‌تر در تمامی مراحل امتحانات تلاش کنند .

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد:کار تصحیح اوراق امتحانی به صورت متمرکز در اداره آموزش و پرورش و تحت نظارت مستقیم مسئول یا کارشناس سوادآموزی منطقه یا شهرستان صورت بگیرد .

وی ادامه داد: مصححین آزمون پایانی هم می‌بایست حتماً از همکاران پیمانی یا رسمی شاغل فرهنگی با حکم کتبی مدیر آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه انتخاب شوند .

دانش‌فر اضافه کرد: نتایج آزمون حداکثر تا یک هفته پس از تحویل اوراق امتحانی توسط کارشناس سنجش در سامانه ثبت و کارنامه صادر شده و در اسرع وقت در اختیار سواد‌آموزان قرار گیرد .

وی عنوان کرد: در چهار سال گذشته با وجود تنگناهای شدید مالی و کمبود محسوس نیروی انسانی به عنوان دو چالش عمده سواد آموزی استان بوشهر،کارآفرینی انجام داده‌ایم و 860 نفر را مشغول به کار کرده‌ایم .

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان این که در دولت تدبیر و امید سطح باسوادی در استان بوشهر افزایش چشم‌گیری داشته است،گفت :در طی این مدت هفت هزار و 400 نفر در استان بوشهر باسواد شده‌اند که باید با استفاده از همه امکانات برای بهره‌مندی دیگر افراد باقی‌مانده بی‌سواد نیز جذب شوند .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه