پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: hk418Q99      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۰۷:۴۳:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۰
مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیّر خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی اردوگاه شهید آوینی دیّر در هفته معلم

مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیّر گفت: در هفته معلم ، عملیات اجرایی اردوگاه شهید آوینی بندر دیّر آغاز می‌شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و رواط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر،احمد عبدالله زاده رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیراظهار داشت: امسال برنامه های متنوعی برای تجلیل از فرهنگیان در هفته معلم در شهرستان دیّر برگزار می شود.

وی افزود: در هفته معلم از 6 معلم نمونه شهرستان دیّر که شامل سه نفر در مقطع ابتدایی، یک نفر در متوسطه اول و دو نفر در متوسطه دوم هستند تجلیل به عمل می‌آید.

عبدالله زاده بیان کرد: تجلیل از جوان‌ترین و با سابقه‌ترین زوج فرهنگی، با سابقه‌ترین معلم مدارس چند پایه روستایی و کم جمعیت و خانواده‌هایی که دو نسل آنان فرهنگی هستند در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: در هفته معلم از فرهنگیانی که در سال 95 اقدام به تألیف کتاب، مقالات علمی و کسب مقام‌هایی در زمینه شعر، هنر و قرآن داشته‌اند نیز تقدیر می‌شود.

عبدالله‌زاده  ادامه داد: برگزاری سه شب جنگ شادی در سطح شهرستان دیر، همراه با تقدیر از فرهنگیان در حضور خانواده‌های آنان از دیگر برنامه‌های هفته معلم در این شهرستان است.

وی افزود: دیدار 50 نفر از هنرمندان فرهنگی با امام جمعه و فرماندار دیر، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و قرآنی و غبار روبی از گلزار شهدا نیز در هفته معلم در شهرستان دیّر انجام می‌گیرد.

عبدالله‌زاده با بیان این که کلاس‌های ضمن خدمت با موضوعیت کتاب‌های شهید مطهری برای فرهنگیان برگزار می‌شود، افزود: نشست پرسخ و پاسخ با حضور 80 نفر از نمایندگان مدارس در حضور رئیس و معاونان آموزش و پرورش شهرستان دیر از دیگر مراسم‌هایی است که در هفته معلم اجرا می‌شود.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیّر گفت: در هفته معلم ، عملیات اجرایی اردوگاه شهید آوینی  بندر دیّر آغاز می‌شود که با توجه به آغاز عملیات اجرایی با اعتبار اولیه، از فرماندار دیّر درخواست می‌شود در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان، بودجه‌ای برای  آن  اختصاص دهند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه