پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: TN9Nneud      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۰:۵۸:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

هدایت تحصیلی دانش‌آموزان استان بوشهر براساس امکانات مدارس عملیاتی می‌‌شود‌

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: هدایت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان بر اساس تعداد و امکانات مدارس استان بوشهر عملیاتی می‌شود

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ناصر کرمی بعدازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با گرامیداشت هفته معلم تجلیل از معلمان را از جمله برنامه‌های این هفته دانست و اظهار داشت: برای انتخاب معلم نمونه در استان بوشهر از میان 800 پرونده تکمیلی 115 معلم برتر در شهرستان‌ها و مناطق مختلف آموزش و پرورش استان بوشهر برگزیده شدند.

وی با بیان اینکه معلمان نمونه استانی نیز انتخاب شدند تصریح کرد: پس از بررسی 150 پرونده متقاضی شرکت در برنامه معلم نمونه استانی 15 معلم نمونه استانی در مدارس دولتی و غیردولتی برگزیده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه هفته بزرگداشت معلم از 12 اردیبهشت آغاز می‌شود گفت: در نخستین روز برگزاری این هفته از مقام شامخ شهدای گرانقدر تجلیل و با آرمان‌های شهداء تجدید میثاق می‌شود.

کرمی با اشاره به نقش مهم هدایت تحصیلی دانش‌آموزان در تعیین مسیر زندگی و آینده شغلی آنان تصریح کرد: دانش‌آموزان بر‌اساس استعداد، توانایی، آمایش سرزمینی و نیاز جامعه برای ادامه تحصیل در پایه دهم ‌هدایت تحصیلی می‌شوند.

وی از عملیاتی شدن هدایت تحصیلی دانش‌آموزان استان بوشهر خبر داد و گفت: هدایت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان بر اساس تعداد و امکانات مدارس استان بوشهر عملیاتی می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه گرایش برای تحصیل در رشته علوم تجربی بیش از رشته‌های دیگر است، تصریح کرد: برای جذابیت در رشته‌های دیگر تحصیلی امکانات و تجهیزات مدارس از جمله  تجهیزات هنرستان‌ها به روز و توسعه می‌یابد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه