پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: ARDNXbhn      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۱:۰۷:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۵
رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

17 هزار دانش آموز در مدارس غیر دولتی استان مشغول به تحصیل هستند

رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت : تعداد17 هزار دانش آموز در مدارس غیر دولتی استان مشغول به تحصیل هستند

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ جلسه مدیران مدارس مدیریت به شیوه هیئت امنایی شهرستان دشتستان با حضور رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل،مدیر آموزش و پرورش دشتستان و مدیران مدارس هیئت امنایی،آموزشگاه های غیر دولتی و زبانسراها در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش دشتستان برگزار شد.

غلامرضا طراوت رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سخنانی گفت:شورای آموزش و پرورش دشتستان در سایه درایت فرماندار و مدیریت مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برای چند سال پیاپی شورای برتر استان انتخاب شد که این موفقیت نشان از مدیریت خوب و توانمند است ،چرا که مناطق و شهرستان هایی در استان با امکانات مالی بهتر توفیقی در این زمینه نداشته اند.

غلامرضا طراوت افزود : مراکز و مدارس غیر دولتی با هدف مشارکت عمومی و توسعه آموزش ایجاد شده و توسعه کمی و کیفی آموزش در مدارس طبعا با همت جمعی و مشارکت مردم امکان پذیر است.

  رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد :در شهرستان دشتستان 41 آموزشگاه غیر دولتی فعالیت می کند که 22 مدرسه ابتدایی،7 مدرسه ذوره اول متوسطه و 12 مدرسه در دوره دوم متوسطه مشغول به فعالیت هستند و 81 مرکز پیش دبستانی نیز در این شهرستان فعالیت دارند.

وی افزود : 17 هزار دانش آموز در مدارس غیر دولتی استان مشغول به تحصیل هستند و این آمار در شهرستان دشتستان2801 نفر می باشد و 11 درصد دانش آموزان کشور در مدارس غیر دولتی مشغول به تحصیل هستند که این آمار در سال گذشته در شهرستان دشتستان 7 درصد بود که با تلاش های صورت گرفته و دیدگاه های مثبتی که ایجاد شد این آمار امسال به 9/31 صدم درصد ارتقاء پیدا کرد که با آمار کشوری که 11 درصد بوده اندکی فاصله داریم.

 غلامرضا طراوت خاطر نشان کرد :نزدیک به 42.5 میلیارد تومان توسط مدارس غیر دولتی به آموزش و پرورش استان  کمک شده است و می طلبد که توجهمان را به این مدارس بیشتر کنیم ،ضمن این که در حال حاضر یک دیدگاه خوب و مثبت از مقام عالی وزارت ،مدیر کل و مدیران شهرستان ها و مناطق نسبت به مدارس غیر دولتی وجود دارد.

در این جلسه نمایندگان مدارس هیئت امنایی،زبانسراها و آموزشگاه های آزاد مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و نمایندگان جدید انتخاب شدند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه