پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: P6GMhIMc      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۱:۰۸:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۶

احداث 57 کلاس درس در شهرستان جم

مدیر آموزش و پرورش جم از احداث 57 کلاس درس در این شهرستان خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به نقل از جم ؛خلیل نیکخواه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید اقدامات کم نظیری در خصوص احداث فضاهای آموزشی  و ورزشی در شهرستان جم انجام شده است.

وی با اشاره به احداث 120 کلاس درس، سالن ورزشی  و زمین های چمن  مصنوعی در مدارس شهرستان  افزود: در دولت یازدهم بیش از 18 مدرسه، سالن ورزشی و زمین های چمن مصنوعی در شهرستان جم احداث شده است.

مدیرآموزش و پرورش جم تصریح کرد: با پیگیری های نماینده مردم  جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، حمایت های فرماندار و امام جمعه شهرستان و تعامل سازنده با منطقه ویژه و نفت، مصوبات بسیار خوبی در زمینه احداث مدارس در جم انجام شده است.

نیکخواه از احداث 7 فضای آموزشی و یک سالن ورزشی از سوی وزارت نفت و شورای راهبردی پتروشیمی‌ها در جم خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک عملیات احداث 57 کلاس درس در شهرهای جم و انارستان، روستاهای چاهه، بهارستان، بابامبارکی و علی آباد آغاز خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش جم ادامه داد: علی رغم اقدامات بسیار خوب در زمینه احداث فضاهای آموزشی در شهرستان، همچنان با مدارس تخریبی و کمبود فضاهای آموزشی مواجه هستیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه