پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: uLqI2W2k      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۰۸:۲۷:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۵

سومین مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی برگزار شد

حسین درتاج معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش از برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد کارآفرینی و پرداختن به اولویت های زیست محیطی در شش محورادبیات فارسی زبان انگلیسی ،پژوهش ، فعالیت های آزمایشگاهی،دست سازه و بازارچه درس کاروفناوری با شرکت دانش آموزان مدارس متوسطه اول خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ حسین درتاج با بیان این که انعقاد موافقت  نامه شاخص های آموزشی و برنامه ریزی استانی ،دبیرخانه جشنواره  در استان با همکاری دبیرخانه کشوری در مشهد مقدس از آبان ماه فعالیت ها و هماهنگی های لازم  خود را آغاز کرده بود، افزود: پس از برگزاری همایش ها و کارگاه های استانی ،مرحله آموزشگاهی در هفته اول بهمن ماه با شرکت 344 آموزشگاه فعالیت خود را شروع کردند. .

وی یادآور شد:  با اضافه شدن محور بازارچه  درس کاروفناوری تغییر چشمگیری  نسبت به سال گذشته درجشنواره ایجاد شد تا با فرهنگ سازی ،بسترلازم برای یادگیری انواع مهارت های زندگی را دردانش آموزان ایجاد نماید.

معاون آموزش متوسطه با عنوان این که مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی، دهم و یازدهم  اردیبهشت ماه در محل پژوهش سرای دانش آموزی  شهید خوشبخت میزبان دانش آموزان برگزیده از سراسر استان بود، ابراز امیدواری کرد اداره آموزش دوره اول متوسطه با حمایت های  معاونت آموزش متوسطه  با اجرای  این برنامه پویا، موجی از سرزندگی  و نشاط را به مدارس متوسطه اول هدیه نمایند.

شایان ذکر است در جشنواره نوجوان خوارزمی سال تحصیلی 96 – 95 بیش از   31000  نفردانش آموز  و  63088  نفررشته  فعالیت داشتند که به  لحاظ کمی و کیفی نسبت به سال گذشته  رشد داشته است .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه