پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 8VIlxaTq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۰:۳۶:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶
باحضور مدیرکل آموزش و پرورش صورت گرفت ؛

تجلیل از بازنشستگان فرهنگی و شاغل وحدتیه

اولین همایش تجلیل از بازنشستگان فرهنگی و شاغل منطقه وحدتیه با همکاری آموزش و پرورش منطقه سعدآباد، خانه فرهنگ وهنر ، شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه برگزار شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ در ابتدای این همایش که صبح پنج شنبه در سالن نخلستان برگزار شده بود، محمد جعفر کشاورز از فعالین نشر ادبیات و تاریخ به تاریخچه ای درباره بنیانگذار علم و دانش ،مدیران و خدمت کاران فرهنگی در وحدتیه پرداخت و استعدادهای درخشان در رشته های مختلف علمی و فرهنگی وحدتیه را مرهون زحمات معلمین فرهنگی و فرهیخته دانست.

سپس ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش استان پس از تبریک روز معلم، اساتید بازنشسته فرهنگی را اسوه و الگوی معلمان و دانش آموزان دانست و بیان داشت:معلمان باید از تجربیات ارزشمند این اسوه های فرهنگی نهایت استفاده را ببرند زیرا عمر بابرکت خود را در راه علم و دانش سپری کردند.

وی اظهارامیدواری کرد:امیدواریم به روزی برسیم که اولویت همه مردم تعلیم و تربیت باشد و بیش از پیش در عرصه علم و فرهنگ فعال باشیم و ای کاش فرصتی برای بازنشستگان فراهم می شد تا خاطرات تلخ و شیرین خود را که با زحمات فراوان و امکانات کم به نقاط دوردست مسافرت می کردند بازگو می کردند.

حجت الاسلام مصلح امام جمعه محترم برازجان پس از تبریک اعیاد شعبانیه و روز معلم از متولیان این همایش تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت:خداوند متعال و پیامبران متولیان امر تعلیم و تربیت در جامعه هستند و با توجه به آیه اول" سوره علق" رسالت معلم، رسالت الهی است و همان گونه که خداوند معلم بشریت است، معلمان عزیزهم تعلیم دهندگان و تربیت کنندگان جامعه هستند که در حال حاضر آموزش و پرورش رسالت انبیاء را بر عهده دارد.

گفتنی است؛ در پایان این همایش،لوح تقدیر و هدایایی از سوی خانه فرهنگ و هنر ،شهرداری و شورای اسلامی شهر و به مدیران نمونه وحدتیه و بازنشستگان فرهنگی اهدا شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه