پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: Ro5IcpzD      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۱:۱۵:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۱
به مناسبت هفته معلم؛

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با خانواده شهید فرهنگی علی فقیه دیدار کرد

به مناسبت هفته معلم مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با خانواده شهیدان علی فقیه وسهراب شباب در روستای زایر عباسی شهرستان دشتی دیدار کرد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربه نقل از شهرستان دشتی ، مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر ،مدیر آموزش و پرورش دشتی و معاونان و جمعی ازاعضاءستاد هفته معلم استان بوشهر و شهرستان دشتی ، معاون فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتی  با خانواده شهیدان معظم فقیه وشباب  دیدار کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در این دیدار با تبریک هفته معلم  ، یاد و خاطره شهید فرهنگی علی فقیه و برادرش سهراب شباب  را گرامی داشت و از خداوند متعال علو درجات شهداء را خواستار شد.

ناصر کرمی با تقدیر از زحمات خانواده این دو شهید گفت: دیدار از خانواده شهدا به ویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز را سرلوحه کارمان قرار داده ایم تا شاید بتوانیم گوشه ای از ایثارو فداکاری این عزیزان را جبران کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهردر پایان سخنان خود اظهار داشت : شهدا با اهداعزیزترین وارزشمند ترین وجوه زندگی خود، دین خود را به کشور، مردم و انقلاب ادا کردند و اکنون وظیفه ماست که با سرکشی واحوال پرسی از خانواده آنها حداقل ذره ای از این همه گذشت و بزرگواری این عزیزان را جبران کنیم لذا این روند به لطف خداوند ادامه خواهد یافت.

پدر شهیدان فقیه و شباب نیز با تشکر از حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر و هیئت همراه تاکید کرد : همانطور که در آموزه های دینی آمده است ،مداد دانشمندان و علماست که شهید پرور است و معلمان باید قدر این فرصت را بدانند .

در ابتدای این دیدار سید نیام الدین حسینی معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتی با ارائه گزارشی از زندگی این دو شهید اظهار داشت :شهید علی فقیه مسئول امورتربیتی شهرستان دشتی بود که در سال 65 ودر عملیات کربلای 4 شهد نوشین شهادت را نوشید.

گفتنی است در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدایایی  به خانواده دو شهید اهداء شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه