پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: XcqwxBuB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۳:۰۴:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۹
معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش تاکید کرد؛

ضرورت تقویت مدارس غیردولتی با رویکرد توانمندسازی معلمان

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر بر ضرورت تقویت مدارس غیردولتی با رویکرد توانمندسازی معلمان در این مدارس تاکید کرد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛مرضیه گرد صبح دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با قدردانی از توجه ویژه استاندار بوشهر به آموزش و پرورش اظهار داشت: سالاری استاندار بوشهر فردی توانمند، هوشمند و توسعه‌نگر و اقدامات وی  موجب ترقی استان است. 

این مقام مسؤول بیان کرد: مسیر توسعه در یک استان فقط با توجه به منابع مادی هموار نمی‌شود بلکه از آن مهم‌تر وجود انسان‌های توسعه یافته هستیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه همه مسئولان باید برای توسعه امر تعلیم و تربیت همکاری کنند، اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که در استان بوشهر در راستای توجه به آموزش و پرورش انجام شد، اختصاص زمین در نزدیکی مدارس برای احداث زمین چمن مصنوعی بود.

گرد ادامه داد: مشارکت ۵۰ درصدی استانداری بوشهر در احداث کلینیک جامع توانبخشی و سنجش سلامت دانش آموزان از دیگر اقدامات قابل توجه استانداری بوشهر در حمایت از آموزش و پرورش بود.

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی وتوسعه  مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش، توجه استاندار به تامین اعتبار برای ایاب و ذهاب دانش آموزان استشنایی و اختصاص اعتبار از محل اعتبارات عوارض آلایندگی به مدارس در روستاها از خدمات ارزشمند دیگر استان بوشهر برای حمایت از آموزش و پرورش بوده است.

وی با تاکید بر مشارکت مردم در مدیریت مدارس افزود: با توجه به تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با وزارت راه و شهرسازی، انتظار داریم در استان‌ها شرایط  برای اختصاص زمین برای ساخت مسکن برای معلمان فراهم شود.

مرضیه گرد بر ضرورت تقویت مدارس غیردولتی با رویکرد توانمندسازی معلمان در این مدارس تاکید کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه