پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 0unAiTke      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۴:۲۵:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۷
استاندار بوشهر:

12درصد اعتبارات عوارض آلایندگی استان بوشهر به تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان تخصیص یافت

استاندار امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر ۱۲ درصد از اعتبارات عوارض آلایندگی این استان به طرح یاد شده تخصیص یافت

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛مصطفی سالاری صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر توجه به مشارکت‌های مردمی در حل مشکلات مدارس اظهار داشت: توجه به مدارس غیردولتی و مشارکت غیردولتی در مدارس دغدغه کشور و راهکاری حیاتی برای برون رفت از مشکلات آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به سابقه تاریخی آموزش نوین غیردولتی در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به سابقه تاریخی بوشهر در شیوه‌های نوین آموزشی، انتظار است در مدارس غیر دولتی هم پیشگام باشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به مشکل کمبود زمین در بوشهر بیان کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه مدراس غیردولتی باید در انتخابات موسسان این مدارس دقت بیشتری داشته باشیم و از کسانی حمایت کنیم که بدانیم می‌توانند رقیب جدی برای مدارس نمونه باشند.

سالاری، با تاکید بر توجه به تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر خاطر نشان کرد:در راستای اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر 12 درصد از اعتبارات عوارض آلایندگی این استان به طرح یاد شده تخصیص یافت.

استاندار بوشهر  بیان کرد: هدف اصلی در اختصاص 12 درصد  اعتبارات عوارض آلایندگی به دهیاری‌ها، تقویت بنیه علمی دانش آموزان  است اما هدف مهم تر این است که در مورد آموزش عمومی فرهنگ سازی کرده تا مردم را در این کار دخیل کنیم.

وی تاکید کرد: مشارکت مردم در مدارس غیرانتفاعی  ضروری است تا با این کار کیفیت بهتری را در مشارکت مردم شاهد باشیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در روستاهایی که مدرسه وجود ندارد ضرورت دارد برای کمک به دانش آموزان،  مدارس شبانه روزی در مناطق مختلف را تقویت کنیم.

سالاری توجه به معیشت معلمان در آموزش و پرورش را یک امر مهم خواند و اظهار داشت: اهمیت آموزش و پرورش از آموزش عالی و سلامت هم مهم تر است.

وی با تاکید بر تلاش برای حل دغدغه‌های معلمان، خواستار اعطای امتیازات ویژه به معلمان شد و اظهار داشت: آموزش و پرورش در زمینه شان و معیشت معلمان باید برنامه‌های بیشتری داشته باشد

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه