پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 9LXNSrMm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۰:۱۸:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۰
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشاركت هاي مردمي :

سند تحول بنیادین تاییدی بر توسعه مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی است

مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشاركت هاي مردمي در جمع مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان بوشهر گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش،تاییدی بر توسعه مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی است

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛مرضیه گرد با اشاره به قانون شورای آموزش و پرورش و تاسیس مدارس غیردولتی افزود: سند تحول بنیادین مورد تأکید مقام معظم رهبری، تاییدی بر توسعه مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی است.
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشاركت هاي مردمي در جمع اعضای شورای معاونین و مدیران ادارات آموزش و پرورش استان بوشهر، اجرای ماده 18 در پرداخت عوارض به آموزش و پرورش را یادآور شد و تصریح کرد: ساخت و ساز مدارس غیردولتی و توسعه فضاهای آموزشی و تربیتی این مدارس از اولویت های وزارت است. 
وی با عنوان این که استان بوشهر رتبه 24 کشور در جذب دانش آموز در مدارس غیردولتی را داراست ، بیان کرد: رتبه این استان در جذب دانش آموزان مدارس غیردولتی در دوره ی ابتدایی 23، متوسطه اول 21 و متوسطه دوم 26 کشور است.     
گرد، تنوع مدارس خاص در آموزش و پرورش را از جمله مشکلات عدم جذب دانش آموز در مدارس غیردولتی دانست و خاطرنشان کرد: استان بوشهر از استان‌های پیشرو در بخش مشارکت‌های مردمی است.
گفتنی است در ابتدای این نشست نمایندگان مدارس غیردولتی به بیان مشکلات و راهکارهای این حوزه پرداختند و در پایان این گردهمایی،  از اعضای شورای معاونین و رؤسای ادارات اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تجلیل شد. 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه