پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: WalbcVvi      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۰۸:۱۱:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۴
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

همدلی مسوولین شهرستان تنگستان با آموزش و پرورش برای اجرای برنامه های مطلوب آموزشی قابل تقدیر است

آیین تجلیل از دانش آموزان برتر روستایی با حضور مسوولین استانی و شهرستانی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنگستان برگزار شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛قاسمی اظهار داشت:همیاری دهیاران جهت تحقق طرح تقویت بنیه علمی قابل تقدیر است که به گونه ای مصداق عملی خدمت دولت تدبیر و امید در جهت ارتقاء وضعیت آموزشی دانش آموزان روستایی در این استان می باشد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل یادآور شد: همدلی مسوولان شهرستان با آموزش و پرورش در اجرای برنامه های مطلوب آموزشی بسیار شایسته است و ادامه این همکاری ها نتایج خوبی را در بر خواهد داشت.

وی افزود: گزارش عملکرد شهرستان در اجرای طرح تقویت بنیه علمی حاصل از کسر 12 درصد سهم دهیاری ها مطلوب و ارزشمند و این اعتباری است که آنان با رضایت کامل برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان روستای خود هزینه کرده اند.

فرماندار تنگستان در ادامه گفت: در سراسر کشور نرخ شهر نشینی نسبت به روستا نشینی 70 به 30 درصد است ولی شهرستان تنگستان با توجه به داشتن 70 درصد بافت روستایی برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزانش، نیاز به اجرایی شدن برنامه های خاص در آموزش و پرورش با توجه به شرایط اقلیمی، آداب و رسوم و ... دارد.

 

عادل دهدشتی با بیان این که مسیر توسعه این شهرستان از آموزش و پرورش می گذرد؛ ادامه داد: تمام تمهیدات و برنامه ریزی های مناسب از زیرساخت ها صورت می گیرد و با توجه به وجود دانش آموزان تلاشگر و معلمان شایسته این شهرستان، روند رو به رشدی را شاهد خواهیم بود.

دهدشتی خاطر نشان کرد: سال گذشته در کمیته برنامه ریزی اعتبار خوبی به آموزش و پرورش تخصیص داده ایم که البته با دو برابر شدن آن، در این راستا گام های بهتری برداشته خواهد شد.

وی کسر 12 درصد از اعتبارات دهیاری ها و هزینه کرد آن در زمینه های آموزشی دانش آموزان روستایی را یادآور شد و گفت: با تخصیص این اعتبارات، ظرفیت علمی بالاتری را خواهیم داشت که آینده بهتری را برای این شهرستان رقم بزند.

گفتنی ست در این آیین، حسین پولادیان، مدیر آموزش و پرورش تنگستان گزارش جامع و مطلوبی از برگزاری انواع آزمون ها و کلاس های کنکور، تقویتی و... ارائه داد و به نحو شایسته ای حضور مسوولین، فرهنگیان و دانش آموزان را گرامی داشت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه