پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: anuFlr2t      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۰۸:۴۵:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۷

ساختمان جدید دانش آموزان استثنایی بندرریگ بوشهر افتتاح شد

در آئینی ساختمان جدید احداثی دانش آموزان استثنایی ریحانه بندرریگ از توابع شهرستان گناوه بوشهر با حضور مسئولان استانی گشایش یافت

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربه نقل از ایرنا ؛بخشدار ریگ روز سه شنبه دراین آیین گفت: توانمندی کودکان استثنایی منجر به کشف و بروز خلاقیت و مهارت و رشد آنان می شود.

مسعود شیرافکن افزود: درصورتیکه دانش آموزان استثنایی آموزش برپایه محور مهارت های حرفه ای داده شود توانمند می شوند.

وی گفت: مبلغ 500 میلیون ریال اعتبار و تجهیزات بیشتری به این مدرسه اختصاص خواهد یافت.

معاون مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر نیز گفت: باوجود اینکه دانش آموزان استثنایی دارای استعدادهای فراوانی هستند نباید به آنان نگاه تحقیر آمیز شود بلکه باید دید صحیح و انگیزشی نسبت به این افراد داشته باشیم.

ناصر غلامی افزود: این دانش آموزان نیاز به توجه و سرمایه گذاری آموزشی بیشتری دارند.

رئیس آموزش وپرورش منطقه بندرریگ هم گفت: ساختمان دانش آموزان استثنایی ریحانه این بندر در زمینی به مساحت 180 مترمریع و با اعتبار 600 میلیون ریال با مساعدت مسئولان مهیا شده است.

سعید بهمرد افزود: مدرسه استثنایی بندرریگ با 14 دانش آموز در پایه های اول و دوم با بکارگیری 3 نیرو درسال 93 در آموزشگاه دانش تاسیس شد که هم اینک ساختمان جدیدی در آموزشگاه شهید ملک نیا برای آنان احداث شده است.

بندرریگ از توابع شهرستان گناوه درشمال استان بوشهر قراردارد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه