پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: xXq9kE4K      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۹:۰۸:۱۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۳
معاون پرورشی و فرهنگی خبر داد:

آغاز اعزام دانش آموزان استان بوشهر به اردوی بنیاد علوی

معاون پرورشی و فرهنگی از آغاز اعزام دانش آموزان استان بوشهر به اردوی بنیاد علوی خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهربا اشاره به اولین هفته برگزاری اردوی تابستانه بنیاد علوی(رهروان ولایت) اظهار کرد:  تعداد 68دانش آموز متوسطه اول پسر بی بضاعت و کم برخوردار از نظر ورزشی و امکانات تفریحی  از شهرستان ها و مناطق گناوه،دیلم،آبپخش و سعدآباد به همراه مربیان خود به صورت رایگان  به اردوی بنیاد علوی اعزام شدند.

وی افزود: هدف از برگزاری این اردوها غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان می باشد و دانش آموزان طی این دوره کلاس های آموزشی و ورزشی مختلفی از جمله نجوم،کیمیا گران جوان (آزمایش های شیمی)کمک های اولیه،بازی فکری،تیراندازی،سفالگری و انس با قرآن را یاد گرفته و همچنین از باغ موزه دفاع مقدس بازدید می کنند.

سیروس فتحی با عنوان این که اعزام این دانش آموزان به مجموعه فرهنگی و ورزشی امام خمینی (ره) لواسان واقع در استان تهران می باشد خاطرنشان کرد: امسال تعداد 333 نفر از دانش آموزان به این اردوها اعزام خواهند شد.

گفتنی است؛  اعزام دانش آموزان استان بوشهر به اردو های بنیاد علوی از 10تیر ماه آغاز شده و تا 11شهریور ماه به طول می انجامد و دانش آموزان بی بضاعت استان از شهرستان ها و مناطق مختلف به این اردو ها اعزام می شوند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه