پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: LIL6TzHU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۸:۱۵:۱۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۲

فعالیت بیش از پنج هزار دانش آموز دشتستانی در برنامه های تابستانی

فرماندار دشتستان استان بوشهر گفت: پنج هزارو 500 دانش آموز این شهرستان در 50 مرکز و پایگاه فعالیت های تابستانی خود را آغاز کردند

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ارسلان زارع روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان افزود: فعالیت های تابستانی این شهرستان با حضور250 مربی در بیش از 100 رشته آموزشی، فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح شهرستان آغاز شده و این فعالیت ها تا نیمه مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: همچنین با شرکت سه هزارو 247 داوطلب، کنکور سراسری در شهرستان دشتستان در 22 حوزه در مرکز شهرستان برگزار می شود.

زارع ادامه داد: در سه سال گذشته آموزش و پرورش شهرستان موفقیت های خوبی داشته و اعتبارات آن در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر خواهد شد و تلاش خواهیم کرد امکانات فرهنگی ورزشی بیشتری در مدارس ایجاد کنیم.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: داوطلبین کنکور سراسری در حوزه دشتستان در رشته‌های ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی، زبان خارجه و هنر برای رقابت برای پذیرش در مراکز آموزش عالی کشور به رقابت می پردازند.

سید حسن لواسانی فرد افزود: آمار شرکت کنندگان در آزمون سراسری کنکور امسال نسبت به سال گذشته نزدیک به یکهزار نفر افزایش داشته و بیشترین آمار شرکت کنندگان در رشته تجربی با 2 و هزارو 37 نفر است که یکهزار و 289 نفر از این شمار دختر و 748 نفر پسر هستند.

وی اظهار داشت: 22 حوزه جهت برگزاری کنکور سازماندهی و تجهیزات لازم تدارک شده است تا همزمان با سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16تیرماه در چهار نوبت صبح و بعد از ظهر آزمون سراسری کنکور را برگزار کنند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه