پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: JAqbT04W      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۰:۲۷:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در جمع دهیاران بخش دلوار:

دومین سال متوالی است که طرح تقویت بنیه علمی در استان بوشهر اجرا شده است

کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در جمع دهیاران منطقه دلوار و مسئولین محلی شهرستان تنگستان گفت دومین سال متوالی است که طرح تقویت بنیه علمی در استان بوشهر اجرا و در سال تحصیلی آینده نیز ادامه خواهد داشت.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر به نقل از دلوار؛ مراسم تجلیل از دهیاران بخش دلوار و شهردار شهر دلوار با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و امام جمعه بخش دلوار برگزار شد. در این مراسم شعبانی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان تنگستان، عمرانی نسب، معاون مدیر کل دفتر امور روستایی و شهری استانداری بوشهر، نامور مدیرکل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، زاهددوست امام جمعه بخش دلوار، کرمی مدیرکل آموزش و پروش استان بوشهر، درویشی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار، زارعی رئیس اداره آموزش و پرورش منقطه دلوار و سایر نمایندگان دستگاه‌های منطقه‌ای حضور داشتند.

ناصر کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: همه مردم و مسئولین در بحث تربیت سرمایه‌های اجتماعی احساس مسئولیت می‌کنند و بدون تردید اگر ما بخواهیم جامعه‌ای پویا و بالنده داشته باشیم که در گرو پویایی و بالندگی فرزندان امروز جامعه است نمی‌توانیم نظاره‌گر باشیم که فقط مجموعه‌ای محدود بنام آموزش و پرورش اینکار را انجام بدهد.

وی ادامه داد: البته متولی اصلی آموزش و پرورش است و نیاز است تمام تلاش خود را بکند که بهترین شرایط را برای تربیت فرزندان فراهم نماید که اولویت نخست همه مردم و مسئولین تربیت فرزندان جامعه می‌باشد که این مهم نه تنها زبانی بلکه در عمل باید اتفاق بیفتد.

کرمی تصریح کرد: فضای همدلی و همراهی در استان ما مهیا است. مدیر ارشد استان، استاندار محترم در طرح تقویت بنیه علمی بیشترین وقت را در اختیار اموزش و پرورش گذاشته‌اند و نگاهش به دانش آموز و مسائل مرتبط با دانش آموزان است.

وی در ادامه گفت: نماینده معظم ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر دغدغه آموزش و پرورش را دارند و در خطبه‌ها و سخنرانی‌هایشان توصیه دلسوزانه‌ای به آموزش و پروش دارند که ما به آنها توجه می‌کنیم و همیشه پاسخگو هستیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در رابطه با تقویت بنیه علمی خاطرنشان کرد: دومین سال متوالی است که طرح تقویت بنیه علمی در استان اجرا و امسال مجددا استاندار در شورای آموزش و پرورش استان مصوب کردند که این طرح برای سال آینده از مردادماه شروع  و به دوره‌های پایین‌تر نیز گسترش پیدا کند و  فعالیت‌های دیگر پرورشی و تربیتی نیز دربرگیرد.

وی در پایان بیان کرد: منطقه دلوار از اولین مناطقی است که در این طرح شرکت کردند و بیشترین پوشش را داشتند و در پرداخت حق الزحمه مدرسین جزء اولین مناطقی بودند که اینکار را به انجام رساندند.

پیش از وی زارعی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دلوار گزارشی در زمینه طرح تقویت بنیه علمی ارائه داد. زارعی گفت: 457 کلاس تقویتی در قابل  طرح ارتقای معدل سوم متوسطه دوم برگزار شد که در این میان 700 جلد کتاب کنکور در اختیار دانش آموز روستایی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: 116 جلسه کلاس کنکور خاص دانش آموزان روستایی در سه رشته علوم انسانی تجربی و ریاضی برگزار شده است.

گفتنی است؛در پایان این مراسم از دست‌اندرکارن طرح تقویت بنیه علمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه