پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 6Rnk3QnI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۹:۰۵:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۹
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهرمطرح کرد:

لزوم ایجاد مجمع مشورتی با حضور مدیران پیشکسوت آموزش و پرورش استان

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:مجمع مشورتی با حضور مدیران آموزش و پرورش هر45 روز به طور مستمر برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران و رؤسای پیشکسوت از سال های 1376 تا 1384 ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق اظهار داشت: مجمع مشورتی با حضور مدیران آموزش و پرورش هر45 روز به طور مستمر برگزارخواهد شد تا بتوان از راه حل ها و پیشنهادهای این مجمع برای کمک به پیشرفت آموزش و پرورش استان قدم برداشت.

وی تصریح کرد: امروزه کشورهای توسعه یافته از مدیران پیشکسوت در اتاق فکر مدرسه استفاده می کنند تا بتوانند به مدیران و معلمان جوان کمک کنند و پژوهش ها و تجربیات علمی را در اختیار دانش آموزان و سایرین قرار دهند.

ناصر کرمی افزود: مدیران پیشکسوت به عنوان افراد معتمد می توانند نقش آموزشی و فرهنگ سازی مردم را داشته باشند تا در کنار مسئولان، مردم نیز از دغدغه آموزش و پرورش اطلاع پیدا کنند و با این نهاد همراهی داشته باشند.

کرمی بیان کرد: در استان سعی بر آن شده که مدارس غیر انتفاعی از نظر کیفیت بخشی ارتقا پیدا کنند، که همت مدیران پیشکسوت در این امر بیش از پیش لازم است و این اداره برای ارایه تسهیلات هرگونه همکاری را خواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: مدیران پیشکسوت به عنوان مشاور در کنار مدیران شهرستان ها و مناطق اجرای نقش کنند و تجربیات لازم را به مدیران انتقال دهند و مدیران هم موظف به همکاری با این افراد نخبه هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان ضمن قدردانی از عوامل برگزارکننده این نشست، مدیران پیشکسوت را آموزه های مجسم این جامعه دانست.

گفتنی است، در این نشست معاون استاندار،مدیران کل و تعدادی از مدیران و روسای بازنشسته ادارات آموزش و پرورش از سال های 1376 تا 1384شهرستان ها و مناطق حضور داشتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه