پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: WxpTm6dw      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۷:۵۳:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۷
استاندار بوشهر خبر داد؛

دانش‌آموزان ممتاز و برتر استان تجلیل خواهند شد

استاندار بوشهر از سفر به شهرستان‌های استان بوشهر با هدف تجلیل از دانش‌آموزان ممتاز و برتر درمرداد ماه امسال خبرداد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ مصطفی سالاری استاندار بوشهر در نشست با فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان عسلویه با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تامین نیروهای مورد نیاز جامعه اظهار داشت: آموزش و پرورش فرزندان جامعه به عنوان نسل آینده‌ساز، اهمیتی به مراتب بیشتر از ساخت راه، خیابان و دیگر طرح‌های عمرانی دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در دوره های مختلف تحصیلی استان بوشهر خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌هایی که در استان بوشهر از 2 سال گذشته آغاز شد اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان بود که نتایج این طرح چنانچه در کیفیت بخشی، آموزش مطلوب بکارگیری شود در پایان تحصیلات دانش‌آموزان مشهود می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه اعتبارات طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان تامین شده است تصریح کرد: در طرح یاد شده، بنا بر عدم تکیه بر اعتبارات دولتی و استفاده از ظرفیت‌های درون استانی بود هر چند امسال اعتباراتی از بخش دولتی نیز برای اجرای این طرح اختصاص می‌یابد تا در دوره های  تحصیلی ابتدایی و فعالیت‌های تربیتی نیز اجرایی شود.

سالاری با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه جامعه، رسالت همگانی مسئولان است تاکید کرد: در استان بوشهر نیازمند مشارکت بیشتر مردم استان با آموزش و پرورش هستیم چراکه این نهاد به تنهایی نمی‌تواند به رسالت خود عمل کند.

استاندار بوشهر حضور در آیین تجلیل از دانش‌آموزان برتر استان بوشهر را از برنامه‌های مهم در ماه آینده عنوان و افزود: تشویق دانش‌آموزان ممتاز و همراهی خانواده‌ها در این برنامه می‌تواند سبب تحرک و پویایی دانش‌آموزان شود و تاکید شده که این دانش‌آموزان در سیمای استانی معرفی شوند.

مصطفی سالاری با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های نیروهای انسانی متخصص بومی در شهرستان‌ها و مناطق استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای رفع مشکل معلم غیر بومی در عسلویه در نشست با وزیر آموزش و پرورش در خصوص سهمیه اختصاصی این شهرستان برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان توافق شد که می‌تواند مشکل کمبود معلم بومی این شهرستان را در 4 سال آینده کاهش دهد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه