پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: VnJCqRxG      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۹:۲۵:۵۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۴
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛

سومین جشنواره نوجوان خوارزمی مرحله کشوری برگزار خواهد شد

مرحله استانی سومین جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور 291 دانش آموز در شش محور برگزار شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛حسین درتاج معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان با اشاره به سومین جشنواره نوجوان خوارزمی اظهار داشت: این جشنواره با حضور291 دانش آموز در شش محور و در رشته های زبان و ادبیات فارسی، پژوهش، زبان خارجه، مسابقات آزمایشگاهی، دست سازه و بازارچه درس کار و فناوری در سراسر استان در زمینه تمرین انواع مهارت ها، خوداتکایی و فعالیت های گروهی؛ برگزار شد.

وی یادآور شد: پس از برگزاری این مسابقات در مرحله آموزشگاهی، منطقه / شهرستانی، برگزیدگان با راهیابی به مرحله استانی در یک رقابت فشرده شرکت کردند و سپس تیم داوری  نفرات برتر هر رشته را معرفی نمودند تا نمایندگان دانش آموزی استان، مرحله کشوری  را در مرداد ماه واقع در مشهد مقدس برگزار نمایند.

حسین درتاج نفرات برتر را به شرح زیر اعلام کرد:

برگزیده محورهای  زبان وادبیات فارسی از گناوه، تصویرسازی زبان انگلیسی از دشتستان،پژوهش از گناوه،فعالیت های آزمایشگاهی از دشتستان،دست سازه از گناوه ،بازارچه نیز آموزشگاه پروین اعتصامی ازکنگان به عنوان مدرسه برتر انتخاب شد.

گفتنی است؛ همایش تجلیل و تقدیر از برگزیدگان استانی و کشوری توسط اداره آموزش دوره اول متوسطه در شهریورماه برگزار می گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه