پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: AM5TKGTt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۹:۴۲:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۹
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛

دوره آشنایی با کاربرد وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی برگزار شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری دوره آشنایی با کاربرد وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی در تهران خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛حسین درتاج معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به دوره آشنایی کاربرد وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی اظهار داشت: این دوره در زمینه فرآیند تدریس ویژه دبیران علوم تجربی استان در شهر تهران برگزار شد.

وی افزود: اداره آموزش دوره اول متوسطه  استان برای دومین سال پیاپی طبق سهمیه استانی، هشت نفر از دبیران علوم تجربی شهرستان ها و مناطق  استان را برای حضوردر دوره آشنایی با کاربرد وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی در فرآیند تدریس به صنایع آموزشی تهران اعزام کرد.

درتاج یادآور شد: ماموریت دبیران مذکور در دوره ضمن خدمت از شانزدهم تا بیستم تیرماه خواهد بود و سپس به صورت مدرس استانی آموزش های لازم را به سایر دبیران منتقل خواهند کرد.

شایان ذکر است؛ سال گذشته نیز هشت نفر از دبیران علوم تجربی در دوره آشنایی با کاربرد وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی حضور یافته بودند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه