پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: RcxJNvxO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۲:۱۷:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۰
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل خبر داد؛

کسب دو مقام کشوری توسط دانش آموزان قرآنی استان بوشهر

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از کسب دو مقام کشوری توسط دانش آموزان قرآنی این استان در در سی و پنجمین دوره ی مسابقات قرآن، عترت و نماز در اردبیل خبر داد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با اشاره به برگزاری سی و پنجمین دوره ی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان کشور در بخش پژوهشی به میزبانی استان اردبیل اظهار داشت:  دو دانش آموزان استان بوشهر موفق به کسب رتبه های برتر کشور شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان بوشهراضافه کرد: در این مسابقات که  با حضور نمایندگان دانش آموزان پسر سراسر کشور برگزار شد،حمزه کرمی موفق به کسب رتبه سوم کشوری در رشته صحیفه سجادیه شد.

سیروس فتحی افزود: در این دوره از مسابقات همچنین شاهد کسب رتبه ی پنجم کشوری در رشته انشاء نماز توسط دانش آموز مهدی پورغلام در دوره پیش دانشگاهی از شهرستان بوشهر بودیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه