پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: dTIyn7JN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۰:۱۱:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۲
معاون سوادآموزی بوشهر:

با مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی رقم بی‌سوادی استان را به صفر می رسانیم

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان بوشهر گفت: با مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی رقم بی‌سوادی استان را به صفر خواهیم رساند

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛غلامرضا دانش فر معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر در بازدید از حوزه امتحانی دوره انتقال در جمع سوادآموزان و همکاران با توصیف بی سوادی به‌عنوان یکی از معضلات  اساسی جامعه اسلامی اظهار داشت: با وجود جمعیت بیش از ۹۶ درصدی باسوادی استان، اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله داریم.

معاون سوادآموزی استان بوشهر افزود: این از اهداف عالیه نظام  است که حتی یک نفر بی سواد هم نباید در جامعه ی اسلامی وجود داشته باشد بنابراین باید تمام همت خود را صرف کنیم تا با مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی رقم بی‌سوادی استان را به صفر برسانیم.

وی با تأکید مجدد به نقش همه فرهنگیان و معلمان به‌ویژه مدیران مدارس در حل معضل بی‌سواد در استان به دانش آموزان توصیه‌هایی داشت و گفت: با شروع تعطیلات تابستان و اوقات فراغت یکی از بهترین اقدام‌هایی که شما دانش‌آموزان می‌توانید انجام دهید آموزش سواد به افراد محروم از نعمت سواد در بین اعضای خانواده و بستگان است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه خداوند در قرآن مجید نخستین فرمانش امر به خواندن است، بیان داشت: سوادآموزی دریچه‌ای گشوده رو به دنیای دانایی و توانایی است و وظیفه همه نهادها و دستگاه‌ها است که برای شتاب بخشی به سوادآموزی و ریشه کن کردن بیسوادی  تلاش کنند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه