پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: TrTgk5Os      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۲۹:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

امسال نقل و انتقال نیروی انسانی به مدیران شهرستان ها و مناطق سپرده شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: امسال نقل و انتقالات نیروی انسانی به شهرستان ها و مناطق سپرده شده است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران و روسای شهرستان ها و مناطق استان اظهار داشت: امسال نقل و انتقالات نیروی انسانی به مدیران شهرستان ها و مناطق سپرده شده است و مدیران آن مجموعه باید مسئولیت آن را بپذیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش تصریح کرد: مدرسه مکان اصلی تربیت و آموزش است و مدیر مدرسه باید اختیار لازم برای برنامه ریزی مدرسه را داشته باشد.

ناصر کرمی با بیان این که خروجی آموزش و پرورش از مدرسه است بیان کرد: رسالت مدیر مدرسه بسیار سنگین است و نیاز است مدیران مدارس افراد توانمندی باشند.

کرمی بیان کرد: یک مدیر خوب باید 3 شاخص مهم از جمله متانت،ارتباط و ظاهر مناسب را داشته باشد.

وی افزود: سطح کیفی و آموزشی معلمان از نکات برجسته تقویت بنیه علمی است و اعتبارات مالی آن به هر میزان که باشد پرداخت خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه عوامل مدرسه باید دارای سواد رسانه ای باشند ادامه داد: امروزه نیاز است معلمان با فناوری اطلاعات آشنایی کافی داشته و معلم هوشمند است که می تواند  کلاس هوشمند را اداره کند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد:مدارس دوره ابتدایی اول، حق اجرای آزمون چهار گزینه ای را ندارند.

گفتنی است، در این نشست اعضای شورای معاونین، مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق حضور داشته و به بیان مشکلات و نظرات حوزه خود پرداختند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه