پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: aTWp0nPn      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۰:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۳
توصیه معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛

برای باسواد شدن فرصت را از دست ندهید

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر: از همه ظرفیت‌ها برای باسوادی زنان و دختران عشایری در استان استفاده خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، غلامرضا دانش فر، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با خوش آمدگویی آغازکوچ پاییزه عشایر فارس به استان بوشهر با بیان اینکه"باسواد نمودن زنان ودختران عشایری در فاصله سنی10تا49ساله یکی از برنامه های مهم سوادآموزی در سال جاری خواهد بود.اظهار داشت: هر ساله از روز 15 آبان تعداد زیادی عشایر ایل قشقایی استان فارس زمان قشلاق خود را در سراسر استان بوشهر بویژه در شهرستان های دشتستان، دشتی و منطقه کاکی سپری می نمایند از این روست که برنامه باسواد ی زنان و دختران عشایری در فاصله سنی10تا49ساله دارای یکی از اولویت مهم کاری ما خواهد بود.

معاون سوادآموزی استان با ذکر این نکه که "در راستای اجرای تفاهم نامه بین دو دستگاه اداره کل عشایری همکاری مناسبی با حوزه سواد آموزی داشته  است، گفت:حجم کل تحت پوشش زنان ودختران عشایری در فاصله سنی10تا49ساله در سال 95- 96 در دوره های مختلف سواد آموزی 95 نفر بوده است.

وی اضافه نمود: در سال تحصیلی 95-96 شهرستان دشتستان با 65 نفر سواد آموز عشایر ی دارای بیشترین و کاکی و دشتی به در رتبه های بعدی قرار داشته اند.

دانش فر در پایان با ابراز امیدواری نسبت به استقبال زنان و دختران عشایری از برگزاری کلاس ها در دوره های مختلف سواد آموزی در استان، خاطرنشان کرد: همه امکانات برای آموزش واجدین شرایط عشایری در فاصله سنی10تا49ساله در شهرستان های دشتستان و دشتی و منطقه کاکی پیش بینی شده تا زنان و دختران عشایر بتوانند از نعمت باسوادی برخوردار شوند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه