پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 7p7MwxMI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۱:۳۱:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۲
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون خبر داد:

کسب چند مقام کشوری توسط فرهنگیان بردخون

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون خبر داد:فرهنگیان بردخونی مقام کشوری کسب کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛به نقل از منطقه بردخون، ظهیر محمودی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون در نشست با سرگروه های آموزشی استان اظهار داشت: فرهنگیان بردخونی شیرین عباسی و محمود محمودی در زمینه طرح سئوالات استاندارد درس عربی پایه هفتم و استخراج مهارت های زندگی از آیات قرآنی پایه هشتم و طرح سئوالات استاندارد درس ادبیات پایه دهم به ترتیب مقام های اول و دوم کشوری را کسب کردند.

وی افزود:اعظم درویشی و فرزانه سروآزاد نیز در زمینه طرح سئوالات درس علوم پایه هشتم و جشنواره الگوی برتر تدریس توانستند به ترتیب مقام های دوم و سوم استان را به دست آورند.

محمودی اضافه کرد: فعالیت ها و عملکرد گروه ها و سرگروه های آموزشی در ارتقاء میزان علمی فرهنگیان مؤثر است که ثمره آن به دانش آموزان می رسد.

فرشاد مهرآوران کارشناس گروه های آموزشی و تکنولوژی اداره آموزش و پرورش منطقه  بردخون نیز گفت: گروه های آموزشی در دوره های ابتدایی و متوسطه درا بتدای سال تحصیلی شکل می گیرد که در دوره های ابتدایی 6 گروه و متوسطه اول و دوم 17گروه تشکیل شده است.

مهرآوران افزود: هر گروه آموزشی پیرامون موضوعات درسی مربوط در ایام سال تحصیلی و بر اساس برنامه عملیاتی که از دبیرخانه کشوری و گروه های آموزشی ارسال می شود فعالیت های خود را انجام می دهند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه