پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: hHzipzwJ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۶:۵۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۰
مديركل آموزش و پرورش استان بوشهر:

در طرح تقویت بنیه علمی،یک میلیون ودویست هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده که رخداد بی نظیری است

مديركل آموزش و پرورش استان گفت: در طرح تقویت بنیه علمی،یک میلیون ودویست هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده که رخداد بی نظیری است.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر كرمي مديركل آموزش و پرورش استان در جلسه شوراي معاونين اداره كل آموزش و پرورش استان با حضور حجت الاسلام و المسلمين خدري نماينده مردم محترم بوشهر، گناوه و ديلم ، اظهار داشت: با تكيه بر طرح تقويت بنيه علمي، يك ميليون و دويست هزار ساعت كلاس آموزشي براي معلمان برگزار شد كه اين آمار بي نظير است و اگر اين رويه ادامه پيدا كند به يقين تاثيرات بسيار مثبتي خواهد داشت.

 

ناصر كرمي ادامه داد: آموزش و پرورش استان با وجود تنگناهای زیاد، در دولت تدبیر و امید پیشرفت خوبی داشته است؛ که دراین زمینه به ارتقای چند پله ای رتبه در کنکور سراسری و همچنین ارتقای معدل حتی بالاتر از میانگین کشوری دست یافتیم که با همکاری های بیشتر در این حوزه، آموزش و پرورش استان با عملکرد  بهتر ظاهر خواهد شد.

 

وي تصريح كرد: در امور پرورشی، فرهنگی و ورزشی نسبت به قبل وضعیت بسیار مناسب تر است و استان مقام های زیادی را در کشور کسب کرده است.

 

مديركل آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پرورش استان با كمك شهرداري ها در اين ٤ سال از يك چمن مصنوعي به ٣٥ چمن مصنوعي در سطح مدارس رسيده است.

 

وي يادآور شد: با وجود مشكلات مالي، آموزش و پرورش استان از صنعت، مجموعه نفت و گاز، گمرك و ديگر عوامل  بهره چندانی نبرده است و نياز است كه اين مجوعه ها با ما همكاري وتعامل بیشتری داشته باشند.

 

كرمي افزود: در سال هاي اخير منطقه ويژه پارس جنوبي در حوزه جنوب استان و تا مركز برنامه هاي آموزشي استان را پوشش داده است و مجموعه نفت هم به طور خاص ٤ شهرستان جنوبي را پوشش مي دهد.

 

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: مجموعه نفت در اجراي كلاس هاي كنكور  اعتبار مناسبي تخصیص داده است و كلاس هاي كنكور و تقويتي را با موسسات آموزشي مديريت مي كند كه اگر از افراد توانمند استان استفاده مي شد هزينه كمتر و نفرات بيشتري را پوشش مي داد و معلمان پرتوان استان به کارگرفته مي شدند.

 

كرمي عنوان كرد: خارگ با كمتر از ١٥٠٠ دانش آموز فقط ١٠ مدرسه دارد كه نياز به تعمير و تجهيز دارد ، برنامه هاي آموزشي،تقويتي و پرورشي خارگ را با حداقل ٢٠٠ ميليون تومان  مي توان پوشش داد كه از اين كمك ها دريغ مي شود.

 

دبیر شورای آموزش وپرورش استان خاطرنشان كرد: حدود ٤٠ درصد دانش آموزان استان در رشته فني و حرفه اي و كار و دانش تحصيل مي كنند و نياز است حداقل امكانات در اين حوزه فراهم شود.

 کرمی درپایان بیان داشت حوزه شمالی استان با این که منطقه نفتی است فاقد حامی است وما به جد خواهان اضافه شدن این حوزه در طرح تقویت بنیه علمی و کمک ویژه پارس جنوبی وهمچنین حمایت نماینده محترم این حوزه در این راستا هستیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه