پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: Qb9LwglW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۸:۵۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۱
نماينده مردم بوشهر، گناوه و ديلم در مجلس شوراي اسلامي:

اتفاق مهمی در ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است

نماينده مردم بوشهر، گناوه و ديلم در مجلس شوراي اسلامي گفت: اتفاق مهمی در امر ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل اتفاق افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمين عبدالحميد خدري نماينده مردم بوشهر، گناوه و ديلم در بيست و هشتمين نشست شوراي معاونين اداره كل آموزش و پرورش استان، اظهار داشت: استان بوشهر رتبه های بسیار خوبی داشته است و اتفاق مهمی در ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است.

 

عبدالحميد خدري ادامه داد: به نوبه خودم در مجلس شورای اسلامی به عنوان وکیل مردم هر نطقی که در مجلس داشته ام در مورد رفاه فرهنگیان صحبت کرده ام.

 

وي افزود: فرهنگیان همواره در سطح اجتماع مظلوم واقع شده اند و طبق آمار جامعه، فرهنگیان با متوسط يك میلیون و 300هزار تومان جزو کمترین دستمزدها را دارا هستند که این زیبنده جامعه اسلامی نیست.

 

خدري تصريح كرد: اگر بخواهیم جامعه ما ارتقا پیدا کند به نوعی باید به فرهنگیان بها داده شودتا دغدغه ای نداشته باشند.

 

وي بيان كرد: اولین شرط نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر آموزش و پرورش مساله ی رفاهی فرهنگیان بود.

 استخدام حق التدریسی ها،به تصویب رسیده و بعد از تایید شورای نگهبان درمورد جزییات آن تصمیم گیری می شود تا  انگیزه ی آن ها ارتقا پیدا کند.

 

نماينده مردم بوشهر، گناوه و ديلم در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: بحث طرح تقویت بنیه ی کلاس های کنکور در شمال استان،در سفر قریب الوقوع وزیر نفت آبان ماه در نشست با وزیر و با دعوت ازمدیرکل آموزش و پرروش استان این دغدغه آموزش و پرروش و مسائل پیرامونی حوزه نفتی را مطرح می کنیم و پیگیری بیشتری می کنیم و حتما این رایزنی را انجام می دهیم .

 

خدري افزود: از آموزش و پرروش استان قدردانی می کنم که با وجود کمبودها بع بهترین نحو خدمات ارائه می کند.

 

وي عنوان كرد: خارگ باید به طور ویژه دیده شود و طی صحبت هایی که با بطحایی وزیر آموزش و پرورش داشته ام برای استخدام حق التدریسی هیچ گونه شرطی لحاظ نمی شود تا در خارگ بومی سازی انجام شود.

خدري در پایان يادآور شد: در نشست با رییس پایانه های نفتی تعمیر مدارس و ایاب وذهاب فرهنگیان با کشتی به صورت رایگان قول داده شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه