پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: XH43ead1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۶:۵۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵

برگزاری کارگاه آموزشی خبرنگاری و آشنایی با خبرگزاری پانا در کاکی

یک دوره کارگاه آموزشی خبرنگاری با حضور۸۰ تن از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی منطقه کاکی در کانون فرهنگی تربیتی باقر العلوم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، به نقل از کاکی؛ غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ومسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی وخبر اظهار داشت: کارگاه آموزشی خبرنگاری پانا با هدف آشنایی دانش آموزان با اصول خبرنویسی و گزارش خبری ، تنظیم خبر، مبانی نظری خبر تشکیل شده است وانتظار داریم  دانش آموزان شرکت کننده در این کارگاه با جدیت خبرهای حوزه آموزش وپرورش را در اولویت قرار دهند.

  وی در خصوص اهمیت و جایگاه خبرنگاری و رسانه ها گفت : خبرنگار می تواند در برجسته کردن موفقیت های دانش آموزان و فرهنگیان نقش ویژه ای داشته باشد. لذا شما دانش آموزان خبر نگار لازم است در نوشتن اخبار ضمن نوشتن تیتر های جذاب،صداقت و امانت را سر لوحه کار خبر نویسی قرار داده  و روحیه ی نقد و پرسشگری را درخودتقویت کنید

مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی ادامه داد: اطلاع رسانی و خبر یک وظیفه مهم و کلیدی است و دانش آموزان با توجه به فراهم شدن زمینه بروز و ظهور استعدادهایشان در این خبرگزاری در راستای پرورش فرهنگی و خبری خود گام بردارند.

گفتنی است آموزش اصول خبرنویسی، چگونگی تهیه خبر و عکس خبری، شرح وظایف دانش آموزان خبرنگار و چگونگی ارتباط آنان با خبرگزاری پانا ازجمله مباحث این جلسه بود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه