پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: dJbQ9SbS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۰۷:۵۴:۳۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷
امام جمعه بردخون:

اعضای تشکل های دانش آموزی باید الگوی دانش آموزان باشند

امام جمعه بردخون گفت: اعضای تشکل های دانش آموزی باید الگوی دانش آموزان باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛به نقل از منطقه بردخون، حجت الاسلام سیدحسین رکنی حسینی امام جمعه بردخون  در دیدار با دانش آموزان عضو انجمن اسلامی، بسیج دانش آموزی و شورای دانش آموزی دبیرستان شهید بردستانی، اظهار داشت: اعضای تشکل های دانش آموزی باید الگوی  مناسبی برای دانش آموزان باشند.

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این دبیرستان، افزود: دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی با فعالیت ها و عملکرد مثبت و رو به جلو، مدرسه خود را به عنوان الگویی در بین مدارس معرفی کنند و با همت بلند و تلاش مضاعف بکوشند در علم آموزی و مشارکت در برنامه های دینی افرادی نمونه باشند.

رکنی حسینی آمادگی خود را برای حضور مستمر و منظم در نشست های دانش آموزی اعلام کرد و گفت: دانش آموزان همواره در همه عرصه ها حضور و مشارکتی فعالانه داشته اند که اعضای تشکل های دانش آموزی نیز می توانند دوستان و هم کلاسی های خود را برای مشارکت، همراهی و اجرای برنامه های معنوی ترغیب کنند.

امام جمعه بردخون با اشاره به توطئه های دشمن ابراز داشت: ایجاد تفرقه و تضعیف اعتقادات مردم شیوه های دشمن برای مقابله با نظام اسلامی است که می کوشند با استفاده از جنگ فرهنگی و فضای رسانه ای و مجازی به خواسته های شوم خود برسند.

گفتنی است در ادامه حسین کشاورز مدیر دبیرستان شهید بردستانی بردخون پیرامون تقویت مبانی دینی و اعتقادی دانش آموزان و ضرورت مشارکت همه دلسوزان و متخصصان دینی و علمی مطالبی بیان نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه