پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: oKTd58aR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۰۷:۵۶:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر :

فناوری های نوین آموزشی مهمترین ابزار کیفیت بخشی در آموزش و پرورش است

معاون پژوهش، برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر : فناوری های نوین آموزشی مهمترین ابزار کیفیت بخشی در آموزش و پرورش و تسهیل فرآیند یاددهی ویادگیری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛به نقل از منطقه کاکی؛ در حاشیه برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت آموزگاران در منطقه کاکی، ناصر غلامی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان اظهار داشت: با توجه به پیشرفت های چشمگیری که در جهان در حوزه فناوری های نوین آموزشی صورت گرفته دیگر روش های سنتی جوابگوی نیازهای دانش آموزان نیست.

غلامی ادامه داد: استفاده از فناوری های نوین به دلیل نو بودن دارای مشکلاتی است که برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت بسیار تأثیر گذار است.

در ادامه عزیز بردستانی ضمن تقدیر از آموزگاران به جهت استقبال از دوره های آموزش ضمن خدمت اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی برای آموزگاران و دبیران در اولویت اول برنامه های این منطقه بوده و نقش بسزایی در بالا رفتن کیفیت آموزش دارد.

گفتنی است رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی افزود:  30 دوره بازآموزی در 90 کلاس معادل 43 هزار و 640 نفر ساعت برای همکاران در منطقه برگزار کرده‌ایم و 25 دوره معادل 4 هزار نفر ساعت همکاران را به مرکز استان یا مرکز شهرستان برای برگزاری دوره‌های بازآموزی اعزام کرده‌ایم که این دوره‌ها شامل کلاس‌های توانمندسازی، دوره‌های آموزشی برای همکاران ابتدایی باسابقه زیر 10 سال، برگزاری کلاس‌های کتاب جدید التالیف است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه