پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: Isn9FPL1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۷:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر:

اعزام 27 کاروان فرهنگی در قالب دانش آموز و خانواده فرهنگی به کربلا

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و‌پرورش استان بوشهر گفت:۲۷کاروان در قالب دانش آموز و خانواده فرهنگی به کربلا اعزام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و‌پرورش استان بوشهر؛ سیروس فتحی در آیین تجلیل از عوامل اجرایی عتبات دانش آموزی فرهنگیان اظهار داشت: استان بوشهر همگام با سایر کشور در طول این دو سال و نیم  ۲۷ کاروان در قالب دانش آموز و خانواده فرهنگی به کربلا اعزام کرد.

فتحی گفت: در راستای تربیت دینی و اجتماعی دانش آموزان و پس از یک دوره طولانی موفق در اعزام دانش آموزان به عمره، از سال ۹۴سفرهای زیارتی کربلا و عتبات عالیات برای دانش آموزان و خانواده فرهنگیان در سازمان دانش آموزی راه اندازی گردید.

وی بیان کرد:علی رغم تمام تنگناهای موجود این اقدام رضایت نسبی زایرین را به همراه داشته است.

فتحی گفت: برنامه ریزی برای دانش آموزان اگر چه مانند عام جامعه است ولی به دلیل نقش دانش آموزی در عتبات باید یک نگاه تخصصی به آن داشت.

وی خاطر نشان کرد:باید به دانش آموزان لذت معنوی و آشنایی با سرزمین های مقدس را انتقال دهیم تا در باورسازی این فرهنگ هم نقش آفرین باشیم.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: اردوی عتبات عالیات تمرین زندگی اجتماعی، بالندگی فرهنگی و گره خوردن دانش آموزان با ارزش های معنوی و دینی است و این رسالت بر عهده مدیران اجرایی عتبات عالیات دانش آموزی فرهنگیان است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه