پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: 8yl9OOGF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۰:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

تفاهم نامه همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و آموزش و پرورش استان منعقد شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تفاهم نامه همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و آموزش و پرورش استان منعقد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و‌پرورش استان بوشهر؛ ناصر کرمی مدیرکل آموزش و ‌پرورش استان بوشهر در نشست با مدیریت بانک رسالت استان بوشهر اظهار داشت: بانک قرض الحسنه رسالت بانک نو پایی است ولی با توجه به خدمات موثر و مطلوب این بانک در خصوص تسهیلات اعطایی، آموزش و‌پرورش استان همکاری خود را این مجموعه افزایش می دهد.

 

وی گفت: همکاری و تعامل مجموعه ی گسترده آموزش و‌پرورش با بانک ها زیاد است که البته طبق دستورالعمل و محدودیت ها بیش از ۹۰درصد این همکاری با یک بانک است ولی ارتباط با بانک های دیگر هم هست البته فرهنگیان خواهان آزادی بیشتری برای حساب باز کردن در بانک های دیگر هستند.

 

ناصر کرمی اضافه کرد: در بخش مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش استان آزادی بیشتری وجود دارد که این باعث انعقاد تفاهم نامه و شروع همکاری ها بین بانک رسالت و آموزش و پرورش استان شد.

کرمی ادامه داد: افتتاح حساب توسط مراکز آموزشی نزد بانک و ارائه خدمات بانکی از جمله اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد معرفی شده از طرف مراکز طی مقررات انجام می گیرد.

وی اشاره کرد: طی این تفاهم، مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی جهت افتتاح حساب و تمرکز مالی نزد بانک رسالت معرفی می شود.

کرمی در پایان عنوان کرد: بانک هم جهت ارتباط بیشتر با این مجموعه، خدمات تسهیلات برای افزایش انگیزه فرهنگیان را افزایش دهد.

گفتنی است، این تفاهم نامه به مدت یکسال منعقد شد و با توافق طرفین برای سال های بعد قابل تمدید خواهد بود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه