پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: wKHVpPqT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۵:۰۷:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم:

برپایی نمایشگاه کتاب در مدارس شهرستان جم

مدیر آموزش و پرورش جم گفت: همزمان با شروع هفته كتاب و كتاب خواني، 18 نمايشگاه كتاب در مدارس شهرستان جم برپا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛به نقل از شهرستان جم، خلیل نیکخواه مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم با اعلام برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی اظهار داشت: یکی از برنامه های شاخص این هفته، مراسم شبی با کتاب با حضور مسئولان و دانش آموزان شهرستان است.

نیکخواه افزود: معرفی دانش آموزان موفق در موضوع کتاب خوانی، برگزاری جلسات نقد کتاب در مدارس، استفاده از نویسندگان شهرستان برای سخنرانی درجمع دانش آموزان، بازدید از کتابخانه های عمومی سطح شهر، ایجاد ایستگاه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی، تجهیز کتابخانه های مدارس و تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی از جمله برنامه های مدارس دراین هفته خواهد بود.

وی از برپایی 18 نمایشگاه کتاب در مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ کتاب خوانی و دسترسی آسان دانش آموزان به کتاب های مورد علاقه خود از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه ها در مدارس است.

گفتنی است نیکخواه در پایان ضمن تاکید بر همراهی خانواده ها،  گفت: انتظار می رود خانواده ها در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی بیش از پیش تلاش کنند و شرایط را برای دسترسی فرزندانشان به کتاب‌های مناسب و مورد نیاز آنها فراهم کنند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه