پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
کدمطلب: ZE9zxqhq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ ۱۵:۱۲:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۴
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون:

روابط عمومی فراتر از هنر است

ظهیر محمودی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون با توجه به تلاش ها و خدمات روابط عمومی اداره، لوح تقدیری تقدیم کارشناس روابط عمومی نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، ظهیر محمودی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون در نشست شورای معاونین اداره اظهار داشت: روابط عمومی  پویا فراتر از هنر است.

 

وی با بیان اینکه روابط عمومی علم و هنر به دست آوردن اعتماد مخاطبان در سازمان و استفاده صحیح از آن است، افزود: روابط عمومی فراتر از  یک هنر، دانش و تخصص است و قلب تپنده هر سازمان و نهاد می باشد.

 

محمودی به وظیفه سنگین روابط عمومی اشاره و اضافه کرد: رسانه بزرگ ترین و مهم ترین ابزار روابط عمومی است و یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهم ترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایر علوم قرن حاضر می باشد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون ادامه داد: امروز عصر ارتباطات است و هیچ سازمان و نهادی بدون روابط عمومی فعال و پویا نمی تواند به حیات خود ادامه دهد چرا که روابط عمومی موجب تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی می شود.

 

محمودی در ادامه با تقدیر از تلاش ها و خدمات روابط عمومی اداره، لوح تقدیری تقدیم کارشناس روابط عمومی نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه